Happening „Wiosenne Pranie Sztuki”

Happening „Wiosenne Pranie Sztuki”

21 marca klasy IV B, V B, V C i V D wraz z wychowawcami, panią pedagog Patrycją Sikorską i panią Anną Janus wybrały się na tarnowski Rynek, aby świętować pierwszy dzień kalendarzowej wiosny oraz Światowy Dzień Zespołu Downa. Data nie jest przypadkowa, ponieważ zespół Downa związany jest z obecnością dodatkowego trzeciego chromosomu 21.

Aby upamiętnić ten wyjątkowy dzień, uczniowie brali udział w happeningu „Wiosenne Pranie Sztuki” zorganizowany przez Galerię Aniołowo oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Tarnowie.Wszyscy świetnie się bawili, nie zabrakło wspólnych śpiewów i tańców, uczniowie mieli okazje obejrzeć ciekawe przedstawienie przygotowane przez osoby niepełnosprawne. Nad urokliwą ulicą Piekarska zawisło wiosenne pranie i zrobiło się naprawdę kolorowo.

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545