Harry Potter’s Day

Harry Potter’s Day

Międzynarodowy Dzień Harry’ego Pottera to święto obchodzone 2 maja przez fanów przygód młodego czarodzieja na całym świecie. Z tej okazji w dniu dzisiejszym odbył się turniej wiedzy o Harrym Potterze dla klas IV-VII, a w naszej szkole zaroiło się od przedstawicieli domów Gryffindor, Huffelpuff, Ravenclaw i Slytherin. Uczestnicy mieli okazję wykazać się znajomością twórczości J.K. Rowling, logicznym myśleniem oraz umiejętnościami lingwistycznymi. Wyzwanie podjęło 12 drużyn dwuosobowych.

Po zaciętej rywalizacji końcowa klasyfikacja wygląda następująco:
W kategorii klas IV-V
🥇Anna Zakrzewska i Inez Nowak kl.4a
🥈Antoni Kiełbasa i Filip Skórka kl. 5a
🥉Milena Pasadyn i Jakub Tyrka kl. 5c
W kategorii klas VI-VII
🥇Marcel Kosałka i Michał Podraza kl. 7a
🥈Mateusz Kunecki i Wiktor Kapusta kl. 6a
🥉Anika Dulian i Magdalena Kuboń 7b
Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele języka angielskiego

fot. Anna Kukuś, Sylwia Szafarz-Zakrzewska, Renata Brzezińska, Agnieszka Chochołowicz i Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545