Historia nie musi być nudna!

Historia nie musi być nudna!

Już po raz kolejny nasza szkoła włącza się w ogólnopolski projekt BohaterOn, którego celem jest promocja historii Polski XX wieku oraz upamiętnienie Powstania Warszawskiego.

Z inicjatywy p. Doroty Sadko, przy pomocy uczniów klasy 8A, w korytarzu szkolnym powstała okolicznościowa dekoracja upamiętniająca wydarzenia i uczestników Powstania Warszawskiego. Zachęcamy wszystkich, by w czasie przerw przystanęli na chwilę, przeczytali zebrane informacje, obejrzeli zdjęcia i plakaty oraz zastanowili się nad tym, kim są i jaką historię sami kiedyś stworzą… A może ktoś z Was zechce ,,przeobrazić się” w przedzierającego się kanałami Warszawy powstańca?

Wystawa potrwa do końca października 2022r.

Dorota Sadko

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545