Historia poprzez zabawę – Turniej Historycznych Gier Planszowych

Historia poprzez zabawę – Turniej Historycznych Gier Planszowych

Historia poprzez zabawę – Turniej Historycznych Gier Planszowych w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach 15 grudnia 2023 r.

Reprezentanci naszej szkoły, z klasy 6c i 7b stanęli do rywalizacji z 13 innymi zespołami ze szkół podstawowych i zmierzyli się w grze pt. ,,Znaj Znak”. Turniej odbył się pod honorowym patronatem wicemarszałka województwa małopolskiego Józefa Gawrona oraz IPN-u.

Więcej na temat turnieju oraz galeria zdjęć – tutaj.

Renata Brzezińska

fot. Beata Pławecka-Sowiźrał

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545