I i III miejsce w międzyszkolnym konkursie na lapbook o Tadeuszu Kościuszce

I i III miejsce w międzyszkolnym konkursie na lapbook o Tadeuszu Kościuszce

W międzyszkolnym konkursie Tadeusz Kościuszko Bohater Polski i Stanów Zjednoczonych”/”Tadeusz Kościuszko Polish Hero of the United States” wzięło udział 9 uczniów z naszej szkoły. Wykonali oni lapbooki w języku angielskim, których tematem było przedstawienie Tadeusza Kościuszki jako bohatera walczącego o wolność Polski i Stanów Zjednoczonych. Prace zostały przekazane do organizatora konkursu, którym była Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie.

Miło nam poinformować, że po odbiór nagród zostały zaproszone dwie uczennice z klasy VI c: Dominika Winter  – I miejsce i Kamila Szczygieł – III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Na zdjęciach można zobaczyć wszystkie prace wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Renata Brzezińska

 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545