II A w gospodarstwie agroturystycznym w Jastrzębi

II A w gospodarstwie agroturystycznym w Jastrzębi

Dnia 20 września klasa II A była na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym w Jastrzębi.

Po przyjeździe na miejsce wyrabialiśmy ciasto na placki pieczone na blasze, które potem jedliśmy z apetytem. Potem udaliśmy się na wycieczkę do lasu, gdzie uczyliśmy się rozpoznawać gatunki drzew oraz rozróżniać grzyby jadalne od trujących. Poznawaliśmy też warstwową budowę lasu. Po powrocie z lasu czekała na nas pieczona kiełbasa, wiejski chleb i pyszna herbata z miętą. Później nastąpił czas wspólnej zabawy, oglądania zwierząt gospodarskich i wykopki w polu.

Czas wycieczki szybko minął, dopisała nam zarówno pogoda jak i humory.

Agata Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545