II i III miejsce w Grze Miejskiej „Tarnów wolny, znów wolny”

II i III miejsce w Grze Miejskiej „Tarnów wolny, znów wolny”
W dniu 31 października odbyła się gra miejska z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, pod hasłem „Tarnów wolny, znów wolny”.
Organizatorami gry było Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie i Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie. W grze startowało w sumie 9 drużyn z różnych tarnowskich szkól podstawowych.
Gra obejmowała cześć pisemną – test wiedzy w oparciu o podaną wcześniej literaturę obowiązkową oraz część terenową. W terenie uczniowie rozwiązywali wyznaczone zadania w oparciu o swoja wiedzę, kreatywność i umiejętności.
Z naszej szkoły wzięły udział dwie drużyny, które zakończyły grę z II i III lokatą:
  • II miejsce zdobyła drużyna w składzie: Adrian Filip, Michał Wzorek i Kacper Batko;
  • III miejsce przypadło drużynie w składzie: Aleksandra Sieniawska i Nikola Lesiak oraz Szymon Skrzypek.
Gratulujemy!!!
Renata Brzezińska
Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545