II Konkurs Piosenki Angielskiej 'For the Love of Music’

II Konkurs Piosenki Angielskiej 'For the Love of Music’

W dniu 22 kwietnia grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Magdaleny Szpunar i pani Joanny Kloc udała się do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mościcach. Wycieczka ta była związana z udziałem dwóch naszch uczennic – Oliwii Rabiasz (IB) i Ewy Wojtanowskiej (III B) w II Konkursie Piosenki Angielskiej 'For the Love of Music’. Nasze szkolne piosenkarki rozgromiły konkurencję i zgarnęły 2 miejsca na podium. Ewa zajęła I miejsce a Oliwia – III. Dziewczyny spisały się na medal. Jednocześnie w tym dniu odbywały się Dni Otwarte w tejże szkole. Po wielkich emocjach konkursowych, uczniowie mogli zwiedzić szkołę, obejrzeć fascynujący pokaz fryzur, pokaz walk bokserskich. Mieli też szansę spróbować smakowitych przekąsek przygotowanych przez uczniów oraz zobaczyć jak  się spawa.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545