II miejsce w konkursie „Learn and play”

II miejsce w konkursie „Learn and play”

Grupa uczennic z naszej szkoły w składzie: Monika Sierpniak z kl. Vc, Julia Tabiś z kl. Vc, Joanna Grochowiec z kl. VI c i Dominika Winter z kl VI c zajęła II miejsce w konkursie języka angielskiego „Learn and play”w ramach projektu „Osiemnastka na tropie talentów” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Tarnowie.

Zadaniem uczestników konkursów było odegranie w języku angielskim scenki na wybrany przez siebie temat. Nasze uczennice, przygotowane przez p. Renatę Brzezińską, zaprezentowały scenkę podczas treningu baseballa.

Gratulujemy!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545