II Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim

II Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim

W dniu 26 lutego odbył się etap szkolny II Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim – w kategorii prezentacja multimedialna.  Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie, Tarnowska Inicjatywa Oświatowa e-ducaTIO, Tarnowski Lider Przedmiotowy z historii i WOS-u w Tarnowie oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa.
W konkursie wzięli udział uczniowie klasy II A: Natalia Kapustka, Tomasz Wantuch i Wiktor Sondej. Szkolna Komisja w składzie : Krzysztof Molczyk, Joanna Szafraniec, Lucyna Gawenda zakwalifikowała zgłoszone prezentacje do finału.
Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545