III miejsce w konkursie na Collage „Jestem przedsiębiorczy”

III miejsce w konkursie na Collage „Jestem przedsiębiorczy”

W dniu 17 maja b.r. miało miejsce podsumowanie projektu „Obserwatorium Ekonomiczne Uczniów Tarnowskich Szkół Podstawowych” dla klas I-III. Naszą szkołę w Turnieju Obserwatorów Ekonomicznych i Konkursie Collage reprezentowali uczniowie klas II: Amelia Bardowska  Nikola Dymon, Gabriela Duch, Eliza Falarz i Mikołaj Jargas.

III miejsce w konkursie na Collage „Jestem przedsiębiorczy” zajęła Nikola Dymon z klasy II b.

Gratulujemy!

Agnieszka Świątek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545