Informacja dotycząca oddziału sportowego klasy I

Informacja dotycząca oddziału sportowego klasy I

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Tarnowie informuje, że w związku z wynikami naboru do klasy pierwszej gimnazjum na rok szkolny 2016/17 nie został utworzony oddział sportowy. Uczniowie, którzy byli zainteresowani nauką w oddziale sportowym, zostaną objęci zajęciami wybranej dyscypliny w ramach drużyn młodzieżowych klubu Metal Tarnów – piłka nożna i UKS Jedynka Tarnów -€“ piłka siatkowa.
Zajęcia treningowe odbywać się będą w dużej częśći w obiektach sportowych naszej szkoły.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545