Informacja na temat pracy Szkoły w dniu 11 kwietnia 2019

Informacja na temat pracy Szkoły w dniu 11 kwietnia 2019

w związku z kontynuacją akcji strajkowej, w czwartek 11.04.2019 będą odbywać się wyłącznie zajęcia opiekuńcze i egzamin gimnazjalny. Podobnie jak dzisiaj nie będą odbywać się zajęcia lekcyjne. Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły, zostaną objęci opieką. Uczniowie powinni przyjść na zajęcia zgodnie z planem lekcji na dany dzień. Zajęcia świetlicowe będą prowadzone do godz. 16.00. Proszę o uważne śledzenie strony internetowej Szkoły oraz e-dziennika.
Zamieszczane na nich będą aktualne informacje dotyczące pracy Szkoły.
Z poważaniem
Adam Wojerz, dyrektor Szkoły

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545