Informacja na temat pracy Szkoły w dniu 8 kwietnia 2019

Informacja na temat pracy Szkoły w dniu 8 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,
informuję, że w związku z planowanym od poniedziałku 8 kwietnia strajkiem, Szkoła zapewni opiekę uczniom, którzy przyjdą na zajęcia w poniedziałek, gdyż takie możliwości Szkoły wynikają z posiadanych przeze mnie w dniu dzisiejszym danych. W związku z powyższym w poniedziałek będą realizowane zajęcia opiekuńcze.
Uczniowie powinni przyjść na zajęcia zgodnie z planem lekcji na dany dzień. Zajęcia świetlicowe będą prowadzone do godz. 16.00. Proszę o uważne śledzenie strony internetowej Szkoły oraz e-dziennika.
Zamieszczane na nich będą aktualne informacje dotyczące pracy Szkoły.
Z poważaniem
Adam Wojerz, dyrektor Szkoły

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545