Informacja na temat pracy Szkoły w dniu 9 kwietnia 2019

Informacja na temat pracy Szkoły w dniu 9 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,
w związku z rozpoczęciem akcji strajkowej, we wtorek 9.04.2019 będą odbywać się wyłącznie zajęcia opiekuńcze. Podobnie jak dzisiaj nie będą odbywać się zajęcia lekcyjne. Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły, zostaną objęci opieką. Uczniowie powinni przyjść na zajęcia zgodnie z planem lekcji na dany dzień. Zajęcia świetlicowe będą prowadzone do godz. 16.00. Proszę o uważne śledzenie strony internetowej Szkoły oraz e-dziennika.
Zamieszczane na nich będą aktualne informacje dotyczące pracy Szkoły.
Z poważaniem
Adam Wojerz, dyrektor Szkoły

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545