Interaktywny wykład i pokaz chemiczny

Interaktywny wykład i pokaz chemiczny

W dniu 27 września br. przedstawiciele klas siódmych i ósmych wzięli udział w interaktywnym wykładzie i pokazie chemicznym przygotowanym przez Zakład Chemii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Wydarzenie było jedną z wielu atrakcji naukowych jakie oferowała Małopolska Noc Naukowców i było znakomitą okazją do obejrzenia widowiskowych doświadczeń chemicznych i poznania mnóstwa ciekawostek ze świata chemii.

                                                                                                           Opiekunowie grupy: Anna Kopeć, Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545