IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

IV Liceum Ogólnokształcące
im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr1
ul. Norwida 22
33-101 Tarnów
SEKRETARIAT
tel.: 014 633 03 46
e-mail: sekretzso1@umt.tarnow.pl

Profile klas na rok szkolny 2021/2022
Oferta szkoły na 2021/2022
Drodzy Ósmoklasiści, Szanowni Rodzice
Samorząd Uczniowski przygotował prezentację, która ukazuje szkołę przez pryzmat uczniowskiego spojrzenia. Prezentacja zawiera ponadto wszystkie niezbędne informacje, które są przydatne przy dokonywaniu wyboru szkoły.
Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszego Instagrama, gdzie większość akcji jest udokumentowana!
Zobacz prezentację i Instagram.
Rekrutacja elektroniczna

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545