,,Jak nie czytam, jak czytam”

,,Jak nie czytam, jak czytam”

Akcja czytelnicza ,,Jak nie czytam, jak czytam”.

7 czerwca nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pod hasłem: ,,Jak nie czytam, jak czytam”. Głównym celem akcji było zbudowanie pozytywnego wizerunku czytania, sprawienie, aby książka nie kojarzyła się młodym ludziom tylko z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem i rozrywką. Chcieliśmy dać uczennicom i uczniom okazję do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłych, niecodziennych, bardziej lub mniej rozrywkowych, okolicznościach.

Bernadetta Rynkar

fot. Renata Brzezińska i Bernadetta Rynkar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545