Jednorazowe stypendium PMT

Jednorazowe stypendium PMT

Rusza nabór wniosków o stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych dzieci i młodzieży za rok szkolny 2021/2022.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, do 30 listopada 2022 r. można składać wnioski o jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa. Szczegółowe zasady przyznawania nie zmieniły się względem ubiegłych lat.

W Uchwale RM znajduje się Regulamin przyznawania jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Wniosek o przyznanie stypendium – do pobrania.

Zawiadomienie o wszczęciu naboru wniosków o jednorazowe stypendium PMT dla uzdolnionych uczniów – do pobrania.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545