Jesienne inspiracje w świetlicy szkolnej

Jesienne inspiracje w świetlicy szkolnej

Zawitała do nas złota, polska jesień w tym roku wyjątkowo ciepła i kolorowa. Widać ją nie tylko za oknami, ale też w świetlicy szkolnej i na korytarzu, gdzie zobaczyć można piękne, jesienne dekoracje, wykonane przez dzieci podczas zajęć plastycznych. Wszystkie prace podkreślają niezwykłą kolorystykę tej pory roku. Piękno i walory jesieni wyrażone zostały poprzez zastosowanie różnorodnych technik wykonania. Duże zaangażowanie dzieci podczas zajęć oddaje ich wrażliwość na piękno otaczającej przyrody. Tak więc po raz kolejny jesień zainspirowała dzieci do działań plastycznych.

Bożena Bieniek

fot. Kinga Bacik

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545