Jesienny rajd gimnazjalny

Jesienny rajd gimnazjalny

Dnia 4 października uczniowie klas II i III gimnazjum pod opieka nauczycieli wyruszyli na tradycyjny już rajd jesienny. Tym razem udaliśmy się w rejon Beskidu Sądeckiego, w okolice malowniczego Rytra. Celem naszej wyprawy było schronisko Cyrla położone na wysokości 844 m n.p.m. w paśmie Jaworzyny.
Po drodze do schroniska odwiedziliśmy górujące nad miasteczkiem ruiny zamku, skąd roztacza się piękny widok na malownicze, pokryte lekko już złocącymi się lasami wzniesienia Beskidu Sadeckiego.
Po półtoragodzinnym marszu dotarliśmy do gościnnego schroniska, gdzie rozpaliliśmy ognisko.
Wycieczka udała się znakomicie, wszystkim, nawet tym najmniej wprawionym piechurom, dopisywał humor. Piękna, jesienna pogoda sprzyjała podziwianiu widoków.
Pełni wrażeń wróciliśmy do Tarnowa późnym popołudniem.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545