Jesienny spacer ulicami miasta i ognisko integracyjne klas IV

Jesienny spacer ulicami miasta i ognisko integracyjne klas IV

W dniu 16 października br. klasa IVa i IVb, pod opieką wychowawców i nauczycieli wspomagających, korzystając z jesiennych promieni słońca, wybrały się na spacer ulicami miasta. Była to wspaniała okazja do zgłębienia wiedzy o jego walorach i poznania miejsc upamiętniających wydarzenia z czasów II wojny światowej. Finalnym punktem wydarzenia było ognisko na campingu „Pod Jabłoniami”, któremu towarzyszyły gry i zabawy integrujące obie klasy.

red. Anna Kopeć, wychowawca klasy 4a

fot. Dorota Sudoł, wychowawca klasy 4b

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545