Jury dziecięce 37. TNF

Jury dziecięce 37. TNF

Kilka dni temu wystartowała 37. Tarnowska Nagroda Filmowa. Tradycyjnie w jej programie nie zabrakło sekcji dziecięcej – Filmów Młodego Widza. 12 bajek konkursowych zostanie ocenionych przez najmłodsze gremium jurorskie, w którym zasiada uczeń naszej szkoły Leon Szafarz z kl. 1c. Producent najlepszej bajki zostanie nagrodzony statuetką „Maszkaronka” i nagrodą pieniężną.

Kiedy poznamy laureata? Oczywiście na Gali Wręczenia Nagród 37. TNF już 3 czerwca w kinie Marzenie.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Jury dziecięce 37. Tarnowskiej Nagrody Filmowej

fot. Paweł Topolski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545