Kampania „Biała Wstążka”

Kampania „Biała Wstążka”

Nasza szkoła, biorąc udział  w obchodach Kampanii „Biała Wstążka” i pragnąc w ten sposób przyłączyć się do  sprzeciwu dotyczącego stosowania przemocy oraz łamania podstawowych praw człowieka, zorganizowała 26 listopada towarzyski mecz piki siatkowej pod hasłem „SPORT – TAK. PRZEMOC – NIE. TO TWOJE PRAWO”. Uczniowie naszej szkoły mogli kibicować trzem drużynom:  żeńskiej drużynie UKS „Jedynka”, męskiej reprezentacji I LO oraz drużynie służb mundurowo-oświatowych (pan Robert Pociecha w roli kapitana oraz panowie: S. Kosałka – KMP,  R. Kłósek, M. Wiśnicki i M. Kotus – KM Państwowej Straży Pożarnej, L. Wojnarowski i P. Zawiślak  – Straż Miejska). Mecz spotkał się z dużym entuzjazmem młodych kibiców i przebiegał na bardzo wysokim poziomie gry wszystkich drużyn.

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545