Kampania „Nie hejtuję- reaguję”

Kampania „Nie hejtuję- reaguję”

W listopadzie 2019 r. uczniowie naszej szkoły, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Nie hejtuję- reaguję” prowadzonej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę wzięli udział w zajęciach mających na celu zwiększenie ich świadomości dotyczącej problemu hejtu i cyberprzemocy. Podczas warsztatów prowadzonych w ramach lekcji informatyki i godzin wychowawczych uczniowie mieli okazję porozmawiać o problemie obrażania w internecie, zapoznać się z pojęciami hejt i mowa nienawiści oraz metodami radzenia sobie z internetowym hejtem. Dowiedzieli się także jak należy właściwie   reagować na ten problem jako ofiara oraz świadek. Ostatnim elementem warsztatów było wykonanie przez uczestników plakatów zwracających uwagę na omawianą problematykę.

Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545