„Kangur Matematyczny” 2018

„Kangur Matematyczny” 2018

W czwartek, 15 marca, tradycyjnie jak co roku, uczniowie klas 2, 3, 4, 5, 6 i 7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 klas gimnazjum wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”. Do zmagań z zadaniami konkursowymi przystąpiło aż 133 uczniów, o 13 więcej niż w ubiegłym roku. Nagrodą za udział w konkursie była „druciana” łamigłówka.

Konkurs już za nami. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki, które powinny być znane w drugiej połowie maja. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy jak najwspanialszych osiągnięć i zapraszamy wszystkich chętnych do następnej edycji konkursu już za rok.

Dorota Sudoł

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545