KANGUR MATEMATYCZNY– znamy wyniki!

KANGUR MATEMATYCZNY– znamy wyniki!

Z radością informujemy, że w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2023 Barbara Kossoń i Kamil Kloc uzyskali wynik bardzo dobry. Basia i Kamil zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w czerwcu na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Wyróżnienia w tym konkursie uzyskali: Liwia Joniec, Szymon Frużyński, Julia Grochowski, Patrycja Szumlańska, Aleksander Prusak, Antoni Kiełbasa i Nadia Tabiś.

Gratulujemy!!!

Dorota Sudoł

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545