Karnawałowe maski

„W karnawale, w karnawale

Dzieci bawią się wspaniale,

W karnawale każdy chce

Tańczyć, śpiewać, bawić się.

Wszędzie sami przebierańcy,

Zorro w czarnej masce tańczy,

I Smerfetka razem z nim,

Nie wiadomo, kto jest kim…”

25 stycznia w sali gimnastycznej odbyła się szalona zabawa karnawałowa dla klas 1-3, której nasi wychowankowie wyczekiwali od dawna. Uczniowie bawili się wspaniale, uśmiech nie schodził im z twarzy przez cały czas imprezy. Ich stroje były wyszukane i niezwykle przemyślane. Podekscytowani wydarzeniem przez wiele dni obmyślali własne kreacje, a pomagała im w tym istna burza mózgów podczas zajęć świetlicowych, gdzie wykonywali swoje własne maski karnawałowe. Była to niesamowita okazja do zaczerpnięcia inspiracji do wykreowania swojego unikalnego przebrania. Choć ostatecznie większość, z nich zrezygnowała z założenia samodzielnie wykonanej maski, zabawa w trakcie ich tworzenia była równie udana, co pląsy na sali podczas balu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Marzena Wójcik