Karteczki na Dzień Kobiet

Karteczki na Dzień Kobiet

Tradycją naszej szkoły od paru lat jest przekazywanie pięknych ręcznie wykonywanych przez uczniów karteczek. Tym razem te małe rękodzieła wraz z pięknymi życzeniami trafiły do parafii, gdzie zostały przekazane dla podopiecznych Tarnowskiego Hospicjum Domowego oraz dla Pań chorych i samotnych. Karteczki zostały również przekazane dla seniorek Związku Sybiraków w Tarnowie oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej odział w Tarnowie.

Koordynacja akcji: Magdalena Szpunar oraz Adrianna Wicher-Spaczyńska.

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545