Kartki dla seniorów i weteranów

Kartki dla seniorów i weteranów

Przekazanie kartek świąteczno-noworocznych dla seniorów Związku Sybiraków oraz weteranów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Tarnowie.

W dniu 15 grudnia  b.r. na ręce Prezesa Związku Sybiraków o/ w Tarnowie Jana Kity zostały przekazane karteczki z życzeniami świątecznymi na Boże Narodzenie i na Nowy Rok 2023 dla seniorów Sybiraków. W tym samym dniu karteczki dotarły do siedziby muzeum Regionalnego Centrum Edukacji o Pamięci dla weteranów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Tarnowie.

Kartki wykonane zostały odręcznie przez naszych utalentowanych uczniów, których artystycznie ukierunkowała Pani Adrianna Wicher-Spaczyńska.

                                                                     Opracowanie: Magdalena Szpunar – opiekun SKW

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545