Kartki dla seniorów i weteranów

Kartki dla seniorów i weteranów

Przekazanie kartek świąteczno-noworocznych dla seniorów Związku Sybiraków oraz weteranów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Tarnowie.

W dniu 15 grudnia  b.r. na ręce Prezesa Związku Sybiraków o/ w Tarnowie Jana Kity zostały przekazane karteczki z życzeniami świątecznymi na Boże Narodzenie i na Nowy Rok 2023 dla seniorów Sybiraków. W tym samym dniu karteczki dotarły do siedziby muzeum Regionalnego Centrum Edukacji o Pamięci dla weteranów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Tarnowie.

Kartki wykonane zostały odręcznie przez naszych utalentowanych uczniów, których artystycznie ukierunkowała Pani Adrianna Wicher-Spaczyńska.

                                                                     Opracowanie: Magdalena Szpunar – opiekun SKW

Skip to content