Klasa IIbg z wizytą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

Klasa IIbg z wizytą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

W dniu 01.03.2017 r. uczniowie klasy IIB gimnazjum, brali udział w specjalnie dla nich zorganizowanych zajęciach z fizyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Zajęcia warsztatowe prowadził Pan dr Dariusz Wcisło. Uczniowie mieli okazję samodzielnie wykonywać doświadczenia, obserwować oraz wyciągać wnioski z przeprowadzonych eksperymentów. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy wyrazili chęć udziału w kolejnych spotkaniach. Opiekę nad uczniami sprawowały nauczycielki: A. Damian i Z. Kubik

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545