Kiermasz kartek świątecznych w świetlicy szkolnej

Kiermasz kartek świątecznych w świetlicy szkolnej

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia świetlica szkolna zorganizowała w naszej szkole coroczny kiermasz kartek świątecznych, który odbył się w dniach 9 i 10 grudnia.

Kartki bożonarodzeniowe zostały zaprojektowane i wykonane na zajęciach plastycznych przez wychowanków naszej świetlicy pod kierunkiem nauczycieli. W czasie wykonywania kartek dzieci rozwijały swoje umiejętności plastyczno-manualne, pracując zespołowo lub indywidualnie.

Kartki wykonano różnymi technikami plastycznymi i ozdobiono według inwencji twórczej uczniów świątecznymi i zimowymi motywami. W tym roku  kartki świąteczne powstały głównie z materiałów ekologicznych przeznaczonych do recyklingu.

Mamy nadzieję, że nasze kartki bożonarodzeniowe sprawią odbiorcom wiele radości i wprowadzą w świąteczny nastrój.

Zapraszamy  do obejrzenia zdjęć kartek świątecznych wykonanych przez wychowanków naszej świetlicy.

Małgorzata Fal

fot. Kinga Bacik

Skip to content