Kiermasz kartek świątecznych w świetlicy szkolnej

Kiermasz kartek świątecznych w świetlicy szkolnej

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia świetlica szkolna zorganizowała w naszej szkole  kiermasz kartek świątecznych, który odbył się w dniach 11 i 12 grudnia.

Kartki bożonarodzeniowe zostały wykonane na zajęciach plastycznych przez wychowanków naszej świetlicy pod kierunkiem nauczycieli. W czasie wykonywania kartek dzieci rozwijały swoje umiejętności plastyczno-manualne, pracując zespołowo lub indywidualnie.

Kartki wykonano różnymi technikami plastycznymi i ozdobiono według inwencji twórczej uczniów świątecznymi i zimowymi motywami.

Każda kartka zawierała piękne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Małgorzata Fal

fot. Monika Dalczyńska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545