Klasa 1a na tropach wiosny

Klasa 1a na tropach wiosny

W dniu 21 marca 2022 r. uczniowie klasy 1A z entuzjazmem przystąpili do realizacji cyklu zajęć „Na tropach wiosny”. W kolejnych dniach ubrani w wiosenne kolory poszukiwali oznak tej pory roku w różnych miejscach: nad stawem, nad rzeką i w ogrodzie. W czasie zajęć wzbogacali swoją wiedzę, doskonalili umiejętność korzystania z informacji i rozwijali kreatywność. Pracując w grupach z zaangażowaniem tworzyli prace techniczne. Powstały piękne makiety i została założona parapetowa hodowla roślin. Wspólna praca uczniów stała się też świetną okazją do poznania nowych kolegów z Ukrainy i włączenia ich w społeczność klasową. Cykl zajęć dał uczniom nie tylko wymierne korzyści edukacyjne, ale i wiele radości. Wszyscy mogli się przekonać, że wiosna inspiruje w różny sposób.

Dzięki niezwykłym umiejętnościom i uprzejmości p. Katii, mamy kolegi z Ukrainy na głowach uczennic pojawiły się piękne wiosenne warkocze, które z zadowoleniem dziewczynki prezentowały nam wszystkim.

Dziękujemy p. Katii za cudowną niespodziankę i dar serca.

Anna Urban

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545