Klasa 1c poznaje kino

Klasa 1c poznaje kino

Dnia 3 kwietnia klasa 1c z wychowawcą miała okazję zaznajomić się z ,,magią kina’’.  Swoją wizytę w tarnowskim kinie „Marzenie” dzieci rozpoczęły od zwiedzania najważniejszych pomieszczeń kinowych. Największe wrażenie wywarła na nich kabina projekcyjna i stare taśmy filmowe.

Dzieci mogły też zobaczyć film ,,Szkoła magicznych zwierząt”, który dostarczył im wielu przeżyć i wzruszeń. Ta piękna filmowa opowieść o niezwykłych zwierzętach i ich tajemniczych zdolnościach jeszcze raz pozwoliła uwierzyć, że poprzez przyjaźń ze zwierzętami można wiele zyskać, a trudne chwile są łatwiejsze do przezwyciężenia.

Agnieszka Świątek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545