Klasa 2ag w Krakowie

Klasa 2ag w Krakowie

Dnia 12 września 2017r. uczniowie klasy II ag pod opieką p.H.Szumlańskiej i p.K.Leśniaka wybrali się do Krakowa. Udali się do centrum interaktywnego – Historyland, gdzie poszerzyli swoją wiedzę historyczną. W 360° poznali szczegóły Bitwy pod Grunwaldem, grali hejnał mariacki na trąbce, w okularach VR zobaczyli panoramę Krakowa oraz podziwiali rozmaite makiety wykonane z klocków lego. Następnie uczniowie zwiedzili Muzeum Przyrodnicze ISEZ PAN. Zobaczyli tam różne okazy ryb, gadów, płazów i ssaków. Główną atrakcją był prehistoryczny nosorożec włochaty, jedyny taki na świecie. Po zakończonym zwiedzaniu uczniowie wzięli udział w prelekcji, podczas której mogli dotknąć pytona, agamy czy ropuchy.

Autorki: Wiktoria Dymon, Klaudia Kula

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545