Klasa 2b na poszukiwaniu maszkaronów

Klasa 2b na poszukiwaniu maszkaronów

Dnia 20.06.2024 klasa 2b udała się na wielkie poszukiwania. Wyposażeni w mapy uczniowie podążali szlakiem maszkaronów zapoznając się z różnymi ciekawymi postaciami. Spotkali oni między innymi Sprzedawcę Marzeń, który rzekomo posiada moc spełniania życzeń oraz Astronoma, którego nie ogranicza ani czas, ani przestrzeń. Każde poszukiwania muszą zakończyć się nagrodą, co również miało miejsce w tym przypadku. Korzystając z pięknej pogody, uczniowie udali się na lody, by ochłodzić się po ciężkiej pracy.

Dorota Kwiek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545