Klasa 3a w „Bajkowym Świecie”

Klasa 3a w „Bajkowym Świecie”

W dniu 19 października klasa 3a pojechała na wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki znajdującego się w Pacanowie. Uczniowie zwiedzili  „Bajkowy Świat”- unikalną ekspozycję, łączącą najnowsze zdobycze technik multimedialnych z tradycyjnymi eksponatami muzealnymi.  W Małym Teatrze obejrzeli przedstawienie o Syrence oraz pogłębili wiedzę dotyczącą teatru lalkowego. Podczas warsztatów „Tajemnica łyżeczki miodu” poznali życie rodziny pszczelej, budowę ula i pracę pszczelarza. Wszystkie informacje były bardzo ciekawe. Każdy uczestnik wykonał samodzielnie świecę z wosku pszczelego.

Pobyt w Pacanowie zakończył się wspólną zabawą w ogrodzie nawiązującym do baśniowego świata.

Agnieszka Gacoń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545