Klasa 4a na warsztatach artystycznych

Klasa 4a na warsztatach artystycznych

7 marca w ramach współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej z Tarnowa i przy wsparciu Centrum Usług Społecznych uczniowie klasy 4a wzięli udział w warsztatach artystycznych. Pod okiem specjalistów wykonaliśmy techniką decoupage wazony lub lampiony. Przy okazji wspólnie uczciliśmy Dzień Kobiet: obejrzeliśmy przygotowany przez osoby niepełnosprawne film prezentujący różnice między kobietami i mężczyznami, a na koniec każda mała i duża Kobieta obdarzona została piękną różą. Dziękujemy za zaproszenie i wyjątkową lekcję tolerancji.

Magdalena Kossoń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545