Klasa 4a w Krakowie

Klasa 4a w Krakowie

W dniu 6 czerwca uczniowie klasy 4a wraz z wychowawcą- p. Mariolą Czubą i p. Anną Janus pojechali do Krakowa pociągiem. Spacerowali uliczkami Starego Miasta, zwiedzali Rynek wraz z Sukiennicami, a także zajadali się krakowskimi obwarzankami. Odwiedzili też park rozrywki „House of Attractions” na ul. Grodzkiej, gdzie skorzystali z ośmiu atrakcji: Lustrzanego labiryntu, Pokoju nieskończoności, Kolejki górskiej w 3D, Wirtualnej rzeczywistości, Kina 7D, Laserowego i Taśmowego labiryntu oraz Muzeum żywych motyli.

Mariola Czuba

fot. Mariola Czuba i Anna Janus

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545