Klasa 5b w Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport

Klasa 5b w Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport

W dniu 26 marca klasa V B udała się na wycieczkę do Krakowa do Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport. Celem wycieczki było przybliżenie uczniom zasad funkcjonowania lotniska oraz jego organizacja. Podczas zajęć precyzyjnie omawiana była ścieżka pasażera odlatującego z bagażem rejestrowanym, tj. niezbędne czynności, jakich musi dokonać pasażer przed rozpoczęciem podróży samolotem. Na uczestników wycieczki czekał również symulator lotu. Następnie uzbrojeni w sporą dawkę wiedzy i smartfony, uczniowie wraz z opiekunami ruszyli w historyczną podróż odszukując ukryte na lotnisku zadania… Nie zabrakło również okazji do rozwoju umiejętności nawigacyjnych i topograficznych w oparciu o pracę z mapą. Wszyscy świetnie się bawili, a zwycięska drużyna otrzymała dyplom oraz symboliczne upominki.

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545