Klasa 6a w kinie

Klasa 6a w kinie

W dniu 13 października uczniowie klasy 6 a pod opieką wychowawczyni Marzeny Żmudy oraz pani Moniki Dalczyńskiej-Loraj wzięli udział w seansie filmowym w kinie Cinema 3D w centrum handlowym Galeria Tarnovia. Wspólnie obejrzeliśmy film pt.: „Jak rozmawiać z psem” piękną opowieść o przyjaźni chłopca i psa, niezwykłych wynalazkach i innych perypetiach. Film był zarówno wzruszający jak i zabawny, dlatego świetnie się na nim bawiliśmy. Bardzo dziękujemy pani Monice za poświęcony nam czas!

Marzena Żmuda

fot. Marzena Żmuda, Monika Dalczyńska-Loraj

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545