Klasa 6a w Krakowie

Klasa 6a w Krakowie

Dzień 30 listopada klasa 6a z wychowawcą i p. Hanną Szumlańską spędziła w Krakowie. Zwiedziliśmy Muzeum Bursztynu, byliśmy na dziedzińcu Zamku Królewskiego na Wawelu. Następnie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawej lekcji w Muzeum Przyrodniczym „Niesamowity świat pająków”. Mieliśmy okazję zobaczyć żywe okazy – ptasznika, skorpiona i tępoodwłokowca, a także zwiedzić wystawę muzeum (i m.in. zobaczyć jedyny na świecie egzemplarz nosorożca włochatego z Staruni). W drodze powrotnej odwiedziliśmy jarmark bożonarodzeniowy na krakowskim Rynku. To była bardzo udana wycieczka!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545