Klasa 7b wypoczywa

Klasa 7b wypoczywa

Dwa dni z kilku ostatnich w bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 7b spędzili wspólnie, zwiedzając i odpoczywając. W czwartek 15 maja poznawali Kraków z różnych perspektyw: spacerując po zabytkowych uliczkach oraz oglądając widoki z wysokości Wieży Ratuszowej i pokładu statku Legenda, jedynego w Polsce statku o napędzie bocznokołowym. W piątek natomiast wybrali się na piknik w Parku Strzeleckim i Centrum Wypoczynku i Rekreacji „Kantoria”. To były naprawdę niezapomniane chwile.

Dorota Sudoł

fot. Dorota Sudoł i Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545