Klasa I c na VI złazie „Witamy Bociana”

Klasa I c na VI złazie „Witamy Bociana”

W dniu 20 marca 2019 r. klasa I c wzięła udział w VI Integracyjnym Złazie „Witamy Bociana” organizowanym przez Komisję Ochrony Przyrody Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” oraz działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Eugenii Gierat w Tarnowie, Koło PTTK nr 23 „Włóczykije”.

Uczestnicy różnymi trasami dotarli do bacówki na Brzance. Pierwszoklasiści przeszyli niebieskim szlakiem z Jodłówki Tuchowskiej. Przy bacówce na wszystkich czekały gorące napoje i kiełbaski z grilla. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545