Klasa Medialna w Tarnowskiej TV

Klasa Medialna w Tarnowskiej TV

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Tarnowie odwiedzili w dniu 30 listopada 2016 r. redakcję telewizji Tarnowska TV  przy ul. Urszulańskiej.
Podczas spotkania mieli możliwość poznać historię telewizji, drogę jej rozwoju oraz zasady jej funkcjonowania.  Uczniowie uzyskali również informacje  dotyczące  specyfiki pracy   w zawodzie dziennikarza oraz warunków zatrudnienia co było jednocześnie  elementem szkolnego poradnictwa edukacyjno-zawodowego.
Wizyta w redakcji to zaledwie początek współpracy pomiędzy telewizją ze szkolnymi  klasami medialnymi. Spotkanie łączyło się z obchodzonym 21 listopada Światowym Dniem Telewizji.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545