Klasowe spotkania wigilijne

Klasowe spotkania wigilijne

W dniu 17 grudnia w naszej szkole zapanował świąteczny nastrój. Uczniowie ubierali choinki, dekorowali sale przyniesionymi przez siebie ozdobami czy też wykonanymi wspólnie tradycyjnymi  łańcuchami choinkowymi.

Podczas klasowych wigilii uczniowie składali sobie życzenia i zasiadali przy świątecznym stole, śpiewając kolędy i rozmawiając o tradycjach bożonarodzeniowych. Obejrzeliśmy film z częścią artystyczną pt. „Prezent dla Najbliższych” przygotowaną przez uczniów klasy 5c, 6a, 1a i 1b oraz chór „Allegretto” . Łączyliśmy się także online z nieobecnymi kolegami. Uczniowie klas, które w tym dniu realizowały nauczanie zdalne również mieli spotkania wigilijne ze swoimi wychowawcami.

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska, Renata Brzezińska, Magdalena Kossoń, Ewa Serwińska-Peca, Marzena Żmuda i Jarosław Zakrzewski

Skip to content