Klasy I-III w teatrze

Klasy I-III w teatrze

11 stycznia uczniowie klas I-III byli w teatrze, gdzie obejrzeli spektakl teatralny pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” w wykonaniu aktorów tarnowskiego teatru. Z uśmiechem i przejęciem dzieci zasiadły na wyznaczonych miejscach, aby przenieść się w świat przygód bohaterów książki Justyny Bednarek. Każda z dziesięciu skarpetek opuszcza kosz z brudną bieliznę i rusza w nieznane, żeby odmienić swój los i odnaleźć swoje przeznaczenie. Zaginione skarpetki robią zawrotne kariery: zostają gwiazdami filmowymi, mysimi mamami, detektywami, doktorami, albo prezydentami. Spektakl wzbudził wiele pozytywnych emocji.

Agnieszka Świątek

fot. Anna Pędrak

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545