Klasy Ibg i IIbg na wystawie „Świat zmysłów”

Klasy Ibg i IIbg na wystawie „Świat zmysłów”

W kwietniu bieżącego roku szkolnego, uczniowie klas I b i II b gimnazjum, oglądali wystawę „Świat Zmysłów”
w Muzeum Okręgowym w Tarnowie. Modele zgromadzone na wystawie pomagały zrozumieć związek pomiędzy budową narządów zmysłów, a ich działaniem. Prezentowały zjawiska wynikające z faktu posiadania dwojga oczu i uszu, a także pokazywały, w jaki sposób zmysły oszukują nas oraz jak my możemy oszukać nasze zmysły. Uczniowie samodzielnie wykonywali proste eksperymenty, poznając zagadnienia dotyczące tematyki ekspozycji. W czasie wyjść, opiekę nad uczniami sprawowały nauczycielki: A. Kopeć, M. Szpunar, Z. Kubik.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545