Uczniowie klasy 2 b pod kierunkiem wychowawcy p. Jarosława Zakrzewskiego włączyli się w działania szkolnego Zespołu ds. Promocji Zdrowia przygotowując przepiękne prace plastyczne o tematyce szkodliwych wirusów, bakterii i innych patogenów zagrażających człowiekowi. Wiedzę na temat tego, jak skutecznie ich unikać i prowadzić zdrowy tryb życia, zdobyli dzięki prezentacji przygotowanej przez wychowawcę.








red. i fot. Marzena Żmuda


